להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלחשימור

דף הבית >> שימור
שימור
חברת מ.א.ל, המתמחה מזה שנים ביבוא כימיקלים וציוד להשבחת מים ומתן ייעוץ מקצועי ושרות מהימנים ללקוחות רבים ברחבי הארץ, הרחיבה את תחומי פעילותה בייצוג חברת CTS האיטלקית המובילה בפתוח, ייצור ואספקת חומרים וציוד לכל תחומי השימור.
 
לחברת CTS  כשלושים סניפים באיטליה, ונציגויות בארצות שונות בעולם בהן השימור לענפיו נמצא בפקוח רשויות לשימור נכסי תרבות, ומשרדי תרבות ואמנות.

נציגות CTS בחיפה מחזיקה במלאי מוצרים בדרגת דרישה גבוהה ותכופה לכל תחומי השימור. הנציגות בחיפה נמצאת בקשר מתמיד עם המחלקה המקצועית באיטליה לצורך קבלת ייעוץ והתאמת החומרים לדרישות הייחודיות של המשמרים.
 
לרשימה מעודכנת על החומרים והציוד הזמינים עתה במלאי  לחץ כאן

מ.א.ל. - שימור, נציגות CTS בישראל, מקבלת גם הזמנות על פי דרישת המשמרים.  
 
בכפוף לזמינות החומרים בחברת  CTSוהיצרנים, כל ההזמנות מכובדות בתוך פרקי זמן קצרים, ושרות אספקת החומרים והציוד מובטח עד לכתובת הלקוח.
 
קטלוג של חברת CTS ניתן להזמנה, ללא תשלום, מחברתנו.  הקטלוג, המיועד לאנשי מקצוע, מכיל מידע על החומרים, פרטים טכניים, ובמידת הצורך גם תמונות ואיורים, המאפשרים בחירה נכונה ומותאמת לצרכי השימור לתחומיו השונים. ברשימה המופיעה בתחילת הקטלוג ניתן למצוא חלוקה על פי סוגי המוצרים, ובסוף הכרך מופיעה גם רשימה כללית בסדר אלפביתי. כל המידע נכתב בארבע שפות. 

לתשומת לב:
הקטלוג נמצא גם באתר האינטרנט של החברה www.ctseurope.com.

בהתייחסות אל הפריטים המופיעים בקטלוג - יש לציין את מספר העמוד בו מופיע הפריט [מספר העמוד רשום בקצה התחתון של העמוד: בצד שמאל למספרים הזוגיים, ובצד ימין למספרים האי זוגיים].

נשמח להגיד לכם הצעת מחיר.
זקוק למידע נוסף?

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים