להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלחמגדלי קירור

דף הבית >> תחומי התמחות בטיפול במים >> מגדלי קירור
בעבודה במגדל הקירור אנו נתקלים בשלוש בעיות עיקריות הזקוקות לטיפול:

שיקוע מלחים ובעיקר אבנית במחליפי החום של המערכת
בעבודה רציפה במגדל הקירור נוצרת שכבת אבנית על מחליף החום. אבנית זו גורמת לבזבוז אנרגיה מיותר. ראוי לציין ששכבת אבנית בעובי 0.15 מ"מ על מחליף החום מקטינה את  מעבר החום ב-45% ואילו שכבת אבנית בת 0.3 מ"מ מקטינה את מעבר החום ב-85% לערך.

קורוסיה בצנרת ובמחליפי החום
עקב התרכזות המלחים המומסים במים במגדל הקירור בגלל איוד המים גורמי הקורוסיה שמקורם במים מתרכז גם הוא ותופעת החום הנלווית למים בתוך מחליפי החום מגבירה את הקורוסיה.
סתימה והפחתת זרימת האוויר
בעבודה שוטפת במגדל הקירור מצטבר אבק הסותם את מעבר האוויר, וירוקת הצומחת של מגדל הקירור ומערכת הדיזות שלו, הגורמת לסתימה  והפחתה של זרימת האוויר וכפועל יוצא לזרימה בלתי מספקת ואחידה של המים על פני מגדל הקירור, כתוצאה מכך איננו מקבלים את הקירור המספיק של המים ומגדל הקירור לא מתפקד כראוי.

הפתרון
על מנת למנוע את נזקי הקורוסיה, בעיית  האבנית והקשיים הנגרמים בשל גידולי האצות וירוקת במערכות הקירור, אנו ממליצים להתקין מערכת כוללת לטיפול במי המגדל המשיגה חסכון בכוח אדם לביצוע ניקוזים ,לשטיפה וניקוי מגדל הקירור.
המערכת מבטיחה חסכון ניכר במי תוספת למגדל, חסכון מרבי בתוספת תכשירים כימיים להשבחת המים במגדל וחוסכת כמות אדירה של אנרגיה.

 
ממה מרכבת המערכת?
לב המערכת הוא בקר ניקוזים רציף המבצע ניקוז מבוקר עם עליית מוליכות מי המגדל.
הזנה פרופורציונאלית של תכשיר כימי 431 למערכת על מנת למנוע משקעי אבנית וקורוסיה במערכת הקירור.
התקנת מסנן חול מהיר סינון לסינון מי הקירור ועל ידי כך מניעת חדירת חלקיקים למערכת הקירור הגורמים לקורוזיה ולסתימות ומהווים מוקד התגבשות למשקעים במערכת הקירור.


זקוק למידע נוסף?
 
לייבסיטי - בניית אתרים